AKTUÁLNÍ INFO

ZMĚNY V ORDINAČNÍCH HODINÁCH V ŘÍJNU:

7.10. - 9.10. ze studijních důvodů 7-8 hod. pro akutní, poté bude ordinace uzavřena - online výuka. 

FUNGOVÁNÍ ORDINACE V SOUVISLOSTI S COVID-19 :

Vážení pacienti,

vstupujte k nám v roušce, zakrývající ústa i nos, po vstupu do čekárny desinfikujte ruce,  roušky se nedotýkejte, pokud je to ale nezbytné, je nutné si po manipulaci s ní ošetřit ruce opět desinfekcí. Na roušku si noste sáček, není možné jí odkládat kamkoli jinam (zejména ne k nám na pracovní stůl!!!, jak se stává již téměř denním zvykem našich pacientů....). Pokud máte horečku, suchý dráždivý kašel, máte zažívací potíže (lidově střevní chřipka, průjem, zvracení), ev. ztrátu čichu či chuti,  napište e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (nejlepší varianta) nebo pokud nemůžete, pak zavolejte do ordinace. Nemá ale cenu volat před ordinační dobou či v době odběrů - sestřička nesmí a ani není schopna zvedat telefony a zároveň odebírat krev. Naopak mail napiště kdykoli - jakmile se k němu dostanu, zavolám či odpovím písemně, často i mimo ordinační dobu. Je to nejlepší způsob pro Vás, pro nás a hlavně pro všechny, kdo by se v té době mohli v ordinaci nacházet - čili kohokoli z nás všech. 

Jelikož je dobré si ze všeho špatného vzít i něco dobrého do budoucna, budeme v naší ordinaci již navždy požadovat, aby pacienti s akutním, potenciálně infekčním onemocněním, kdy mohou nakazit ostatní (kašel, bolest v krku, akutní rýma, horečka, průjem, zvracení, bolesti břicha), kteří jsou v čekárně či ordinaci, nosili do naší ordinace, zejm. čekárny, ústní roušku. Zamezíme tak staré otřepané historce, jak jdu k doktoru se zhnisaným palcem a odnesu si chřipku. Prosím, abyste toto pravidlo přijali a respektovali, protože zvyšuje šanci, že zejm. v době virových epidemií (nejen COVID, ale každoroční zimní sezona), nebudeme nakaženi zbytečně. 

Jinak se na vše, co není akutní, objednávejte, stejně jako dříve, doba pro akutní onemocnění zůstává bez objednání s rezervou pro výše jmenované. 

Pokud si přejete objednat recept na léky, nejlépe pište mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo vhoďte lísteček s požadovaným do schránky v budově (hned u vstupu do budovy pod schodištěm) nebo krabičky v čekárně, pokud nemůžete využít ani jednu možnost, zavolejte sestřičce - telefonické žádosti o recepty ale vyřizujeme pouze v době 13-14 hod. 

 

Děkujeme za spolupráci a přejeme krásné letní dny, 

MUDr. Barbora Pitáková & Lucie Srncová

 

 


Prosíme pacienty, aby vždy co nejdříve nahlasili sestře jakoukoli změnu osobních údajů - jméno, bydliště, pojišťovna, telefon a změnu svého praktického lékaře také nahlásili u svých odborných lékařů.