AKTUÁLNÍ INFO

ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY:

Vážení pacienti,

z rodinných důvodů v úterý 26.5. neordinujeme, zástup pro akutní pacientky je zajištěn u MUDr. Evy Krejčové, ordinace MediClinic, Krkonoššká ul. V pátek 29.5. ordinujeme pouze pro odběry krve a akutní pacienty, tj. max. do 10 hod..

Děkujeme za pochopení.

Jinak stále platí bezpečnostní opatření - viz níže:

 

 

 

21.4.2020: 

Vážení klienti, 

situace se snad začíná uklidňovat, v současné chvíli máme relativní "dostatek" ochranných pomůcek (díky některým skvělým lidem, kteří nám nabídli jejich prodej nebo dokonce věnovali) a můžeme se s opatrností pomalu vracet k provozu ordinace, jak jsme byli zvyklí. POZOR - neznamená to ale, že je vše při starém. Objednáváme ještě přísněji na čas než dříve, v době pro akutní pacienty není možné přijít do ordinace bez objednání - jste-li nemocní, zavolejte sestříčce nebo napiště mail - viz níže. Domluvíme si postup a případně osobní schůzku. Pracovali jsme po celou dobu epidemie, ale za velmi přísných hygienických podmínek či distančně a jinak než jsme zvyklí, nicméně je na čase, reagovat na relativně příznivou situaci a neztrácet čas neadekvátním strachem, ale zároveň neztratit výhodu, kterou jsme získali opatrností. 

Své požadavky, dotazy a ev. lékařské konzultace zasílejte na mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - tato adresa přijde přímo lékaři, pro předpisy léků a poukazů na pomůcky jako inkontinenční pomůcky atp. prosím i nadále na mail sestřičky, tedy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Žádáme snažně pacienty, aby netelefonovali o léky a pomůcky v době jiné, než 13-14 hod., v pátek 13-13.30 hod. Sestřička v současnosti objednává přesně na čas i na odběry krve, což je pro nás velmi časově a organizačně náročné, pro Vás jistě komfortnější, nicméně ať tak či tak, když odebírá krev, nemůže brát telefony. Když já vyšetřuji, je velmi nekomfortní pro vyšetřovaného, když jeho návštěvu opakovaně přerušují telefonické dotazy neakutního charakteru (typicky urputně zvonící telefon s dotazem, jestli tam dnes jsme - ujišťuji Vás, že jsem každý den v práci a když nejsme, vždy je to napsané na webu nebo na dveřích polikliniky, včetně změn a důvodu. Těchto telefonátů vyřizuji já nebo sestřička několik denně. Věřte, že zdržují a docela otravují). Pokud se nemůžete dovolat, neflákáme se, ale máme práci (injekce, infuze, EKG, měření tlaku,... -a nejsme chobotnice), napiště mail - na všechny odpovídáme a navíc ve chvílli, kdy máme čas - nikdo vedle nás nesedí, nečeká, neposlouchá - výhodné pro Vás i pro nás. 

Moc děkujeme, že respektujete výše uvedené podmínky v naší ordinaci. 

Nezavřeli jsme v době, kdy jiné ordinace neordinovali, díky pravidlům, které byly  z Vaší strany ve většině případů respektovány. Za to Vám moc děkuji a věřím, že budete i nadále s pochopením a respektem dodržovat aktuální pravidla pro bezpečné fungování ordinace. 

Pro osobní návštěvu lékaře, prosím, pouze po předchozím telefonickém či mailovém objednání a vždy a jedině s ÚSTNÍ ROUŠKOU!!! V čekárně je k dispozici desinfekce rukou, kterou VŽDY POUŽIJTE před vstupem do ordinace. 

Dne 22.4. ze zdravotnich důvodů ordinujeme poue do 12 hod - návštěva lékaře.

Děkujeme, 

MUDr. Barbora Pitáková & Lucie Srncová

 

 


Prosíme pacienty, aby vždy co nejdříve nahlasili sestře jakoukoli změnu osobních údajů - jméno, bydliště, pojišťovna, telefon a změnu svého praktického lékaře také nahlásili u svých odborných lékařů.