KORONAVIRUS - AKTUÁLNÍ INFO

19.3.2020: 

Prosíme pacienty vzhledem ke změně charakteru naší práce v ordinaci během epidemi COVID-19, aby své požadavky, dotazy a ev. lékařské konzultace zasílali na mailovou adresu: 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - tato adresa přijde přímo lékaři

pro předpisy léků a poukazů na pomůcky jako inkontinenční pomůcky atp. prosím i nadále na mail. sestřičky, tedy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Moc děkujeme, že respektujete nařízení vlády a sledujete aktuální info na našich stránkách - pomáháte nám tak co nejvíce zabezpečit alespoň krizový chod ordinace. 

Pro osobní návštěvu lékaře, prosím, pouze po předchozím telefonickém či mailovém objednání a vždy a jedině s ÚSTNÍ ROUŠKOU!!!

Informace pro seniory, kterým nemá, kdo nakoupit: 

Diakonie nyní nabízí tuto službu (nákup) pro seniory v době epidemie koronaviru ZDARMA. Nutno volat tel. 773 780 506.

 

 

Děkujeme, 

dr. Pitáková 

15.3.2020

Vážení pacienti,

vzhledem k velmi nepříznivé situaci ohledně šíření koronavirové nákazy, jsme nuceni z mnoha okolností a na základě doporučení odborných společností neprovádět nezbytně nutné lékařské výkony a zamezit tak dalšímu šíření nákazy. Veškeré plánované preventivní a dispenzární prohlídky, prohlídky pro administrativní úkony a jinak neurgentní návštěvy u nás v ordinaci se tak do odvolání ruší. Všichni pacienti, kteří k nám byli objednaní, budou telefonicky kontaktováni.

Všechny pacienty prosíme o minimalizace návštěvy všech zdravotnických zařízení, tak abychom jednak nešli nákaze vstříc a jednak ulevili zdravotnímu systému ve chvíli, kdy jednak nemá ochranné pomůcky a  navíc je přetížen samotnou epidemií. Budeme se snažit ordinovat "na dálku" - tzn. o recepty si nejlépe pište mailem, pokud nemáte možnost, zavolejte. Do ordinace choďte jen po předchozí telefonické domluvě - budeme se snažit mezi jednotlivými pacienty udržovat odstupy tak, aby se v čekárně ideálně vůbec nepotkali. Využívejte maximálně distančního způsobu řešení Vašich potíží. V současné době je to velmi důležité ke zpomalení explosivního šíření viru. Pokud máte horečku, kašel nebo dušnost, do nemocnice ani ordinace rozhodně nechoďte - volejte buď praktickému lékaři nebo do nemocnice či záchranku - selským rozumem - dle intentzity potíží. Dle doporučení pak čiňte další kroky.

A nejdůležitější na konec - NEPANIKAŘTE! Panika není potřeba a nepomůže nám, stačí několik zásad, které je třeba dodržovat a situaci zvládneme.

Sledujte, prosím, naše webové stránky, kde naleznete akutální informace od nás - naše ordinační doba bude nyní zkrácena:

Po, St, Pá  8 - 11 hod.

Út, Čt         14 -16 hod.

odběry k prevent. a jiným plánovaným prohlídkám nyní neprovádíme

Děkujeme za pochopení a spolupráci!

MUDr. Barbora Pitáková

 


Prosíme pacienty, aby vždy co nejdříve nahlasili sestře jakoukoli změnu osobních údajů - jméno, bydliště, pojišťovna, telefon a změnu svého praktického lékaře také nahlásili u svých odborných lékařů.