O nás

Chceme, aby Vaše návštěva v naší ordinaci nebyla dlouhou dobou plnou napětí a nervozity. Jedním z našich cílů je zkrátit dobu čekání na minimum.

  • Nechceme, aby jste u nás dlouho čekali.
  • Nechceme, aby se naši zdraví pacienti nakazili při dlouhém čekání od těch nemocných.
  • Nechceme, aby při Vaší návštěvě v ordinaci panovala napjatá atmosféra a nervozita.

Zavedli jsme systém objednávání, tzn. že pokud nejste zrovna v situaci, kdy Vás přes noc rozbolelo v krku, máte horečku nebo jiné akutní onemocnění, pak se k nám objednáte na konkrétní den a čas. Pokud patříte do první skupiny, pak jsou pro Vás vyhrazeny hodiny pro akutní pacienty – viz ordinační hodiny.

Je samozřejmé, že zdravotní stav se během dne vyvíjí a někdy vyústí do akutních potíží až v dalším průběhu dne – v takovém případě přijďte, ale je možné, že bude nutné čekat. Zároveň Vás prosíme, abyste respektovali, že někteří naši pacienti, ačkoli na to v čekárně nevypadají, trpí vážnou nemocí a i běžná infekce je může vážně ohrozit – proto prosím respektujte, že některé pacienty vyzveme v čekárně ke vstupu do ordinace, ačkoli přišli „až po Vás“.

Pozor - Objednávací časy jsou orientační! Vzhledem ke způsobu práce v ordinaci praktického lékaře jsou možné malé posuny v čase, ačkoli se je snažíme minimalizovat.